Zgłaszanie ticketu

  Jeżeli chcesz zgłosić jakikolwiek problem – czy to z działaniem serwera, czy dotyczący faktur lub płatności, przejdź do sekcji ‘Wiadomości’.

  Przyjrzyjmy się dwóm rodzajom wiadomości:

  • Pytanie techniczne – czyli kontakt z Działem Techniki Data Space. To tutaj zgłaszasz wszystkie zapytania techniczne i ewentualne awarie serwera. Trzeba pamiętać, że zgłaszanie przez Panel jest najszybszą i  najskuteczniejszą metodą kontaktu z naszą Techniką.Zgłoszenie zostaje zarejestrowane jako techniczne już na poziomie Panelu, co powoduje, że trafia ono do odpowiedniej kolejki. Dodatkowo daje to nam pogląd, o który serwer Tobie dokładnie chodzi. Przydatne są też konkretne daty ewentualnych usterek – pozwala to skrócić analizę problemu, a finalnie szybciej go rozwiązać.
  • Pytanie biznesowe – w tym miejscu możesz śmiało zgłaszać wszystkie zapytania, które nie dotyczą kwestii technicznych. Dział Sprzedaży z chęcią udzieli informacji na temat faktur, płatności, kontraktów, umów oraz wszystkich zagadnień związanych ze sprzedażą. Jeszcze chętniej wyśle Ci ofertę, jeżeli obecne środowisko staje się powoli za małe dla Twojego biznesu.

  Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Jesteśmy tu dla Ciebie. Jeżeli coś nie daje Ci spokoju, a może wydawać się proste lub oczywiste – nie krępuj się. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.