Biuro Obsługi Klienta (BOK)

  Biuro Obsługi Klienta Data Space ma na celu stałe podnoszenie jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Jesteśmy tutaj po to, żebyście spali spokojnie, a po drugiej stronie kabla siedzi człowiek, a nie automat, dlatego też z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

  Dział BOK dzieli się na dwie główne gałęzie:

  • Dział Sprzedaży – Osoby odpowiedzialne za szeroko rozumianą sprzedaż oraz rzeczy z nią bezpośrednio związane. Zaczynając od spraw związanych z fakturami i płatnościami, poprzez wycenianie usług, a na sporządzaniu aneksów kończąc.
  • Dział Techniczny – Dział odpowiedzialny za obsługę techniczną klienta. To tutaj klienci mogą uzyskać odpowiedzi na pytania stricte dotyczące działania serwerów dedykowanych, chmury prywatnej, kolokacji, czy działania Panelu Data Space.

   

  Zgłaszanie problemów

  Jeżeli nurtują Państwa jakieś pytania, lub nie mogą Państwo znaleźć wystarczających informacji na naszej stronie, uprzejmie prosimy o zgłoszenie ticketu jednym z trzech możliwych kanałów:

   

  Mailowy, na adres bok@dataspace.pl

  Telefoniczny, pod numer 56 657 71 78 (obsługa techniczna) lub 56 657 71 79 (handlowa)

   

  – Z poziomu Panelu Data Space, wybierając Wiadomość lub Zgłoś awarię

  Prosimy nie odchodzić od odbiorników, odpowiedź na zgłoszenie może przyjść lada moment.

  Masz pytania? Chętnie odpowiemy!

  Jesteśmy tu dla Ciebie. Jeżeli coś nie daje Ci spokoju, a może wydawać się proste lub oczywiste - nie krępuj się. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.